1. خانه
  2. صفحه کابینت مارمونایت
صفحه کابینت مارمونایت-آیین کابینت

صفحه کابینت مارمونایت

صفحه کابینت مارمونایت  یکی دیگر از محصولاتی می باشد که می توانید برای آشپزخانه ها محیط های دکوراسیون مورد استفاده قرار دهید امروز می خواهیم در این مقاله تمامی مزایا و معایب این سنگ،کاربرد های این سنگ و همچنین قیمت این سنگ نسبت به مابقی  صفحه کابینت بررسی کنیم با ما همراه باشید.

قبل از شروع مقاله بهتر یک سری اطلاعات در مورد صفحه کابینت مارمونایت به شما بدهیم تا بتوانید انتخاب راحتی داشته باشید.

مارمونایت متریال کاملا مصنوعی می باشد.این محصول ۱۲ میلی متر ضخامت دارد و در ابعاد ۳۶۸ در ۷۶۰ سانتی متر  و همچنین در ابعاد ۳۰۰*۱۰۰ و ۳۲۰*۱۵۰ در بازار کشور موجود می باشد.این محصول در مشهد تولید می شود و تکنولوژی به کار رفته در این متریال کمک گرفته از برخی از شرکت های آلمانی می باشد.خب بگذریم مارمونایت  در ۱۲ الی ۱۴ رنگ وجود دارد.از رنگ های این متریال می شود به خاسکتری،مشکی و سفید اشاره کرد.محصولات این شرکت کاملا مات می باشد و هیچ کدام از رنگ های این محصول فیش براق دارد.این نکته رو هم بگیم که سطح مارمونایت یک سری پترن های دارد سطح ای ن محصول را برجسته می کند.زمانی که بر سطح این محصول را لمس مس کنسد حس جذابی به آدم دست می دهد.یکی از محاسن این الگو و پترن ها این می باشد که حس این کالا مصنوعی هست را به شما نمی دهد.مارمونایت همانطور که در بالا گفتیم ضخامت ۱۲ میلی متر دارد.از این ضخامت گفته شده۱۱ میلی متر کورین و ۱ میلی متر از کوارتز می باشد.این محصولات یک نکته بسیار مهم دارند این می باشد که مغز با سطح رویه به یک شکل نمی باشد.ببنید فرض کنید محصول انتخابی شما مشکی با رگه های سفید می باشد.مغز کار مشکی می باشد ولی از رگه های سفید در مغز کالا خبری نمی باشد رگه ها مانند کوارتز و سنگ طبیعی در مغز کالا وجود ندارد.ولی چون مغز کورین دارد به راحای می توانید هر نوع ابزاری که در ذهن خود دارید را اجرا کنید.اما اصولا کارشناسان ما این محصول را برای کابینت های مدرن پشنهاد می دهد.از مهم ترین ویژگی های این متریال می شود به آنتی باکتریال بودن(این متریال می توانید به راحتی در تمامی محیط های آزمایشگاهی ،غذاخوری و رستوران ها مورد استفاده قرار دهید).مقاوم بودن در برابر آب،مقاوم بودن در برابر لکه،داوم بالا به علت داشتن کوارتز در سطح(اگر شما زیر قندان را بر روی این متریال بکشید هیچگونه مشکلی برایش پیش نمی آید) و بسیاری دیگر از موارد.باید به این موضوع هم توجه کنید که این متریال قیمت بالا تری نسبت به مابقی متریال ها دارد پس بهتر هم  در انتخاب رنگ و هم در انتخاب این متریال دقت کرد.در ادامه مطلب همراه آیین کابینت باشید تا تمامی موارد بالا به صورت تخصصی برای شما عزیزان بررسی کنیم تا انتخاب راحتری داشته باشید.

مارمونایت چیست؟

مارمونایت نوعی سنگ مصنوعی می باشد که از ترکیب کورین،کوارتز،و اسکن سنگ طبیعی تشکیل شده است.بصورت کلی این محصول از مغر کورین و لایه رویی از کوارتز تشکیل شده است در ضخامت ۱۲ میلمتری این محصول ۱۱میلی متر کورین و یک میلی متر از کوارتز تشکیل شده است.لایه رویی این محصول که از کوارتز تشکیل شده است اسکن سنگ طبیعی می باشد که به صورت چاپ بر روی کورین قرار می گیرد.

ویژگی های مارمونایت

۱-مقاومت بالای این محصول در برابر ضربه
در صورت بر خورد اجسام بر سطح این مارمونایت هیچومه مشگلی از لحاظ شکستی برای این محصول به وجود نمی آید.
۲-مقاومت این محصول در برابر خش پذیری
به علت داشتن فنیش های مختلف این محصول و سختی کوارتز سطح این نمحصول هیچگونه مقاوت بالایی در برابر خش پذیری نشان می دهد.
۳-آنتی باکتریال بودن
یکی از ویژگی تمامی صفحات کابینت باید داشته به علت استفاده بالا مقاومتن بالا این محصول در برابر باکتری و کپک ها می باشد.
۴-عدم جذب لکه
مقاومت این وحصول در برابر جذب آب،چای،قهوه و …. بسیالر بال می باشد ئو اگز بصورت ناگهانی این اتافق برای شما افتاده به راحتی با یک دستمال نم دار می توانید سطح این محصول را پاک کنید.
۵-سهولت در نگداری این محصول
این محصول به علت داشتن مقاومت در برابر مواد شوینده خانگی می توانید به راحتی این محصول را  با استفاده از یک دستمال نم دار و لکه های اندک سخت را با ساتفاده از مواد شوئنده به صورت کامل پاک کنید.


۴-طرح های زیبا و متنوع
۵-قابلیت ابزارخوری
(زمانی که این محصول ابزار می زنید بایستی به این موضوع توجه داشته باشد رنگ رویه با مغز ای محصول متفاوت می باشد)
۶-مقاومت این محصول در برابر مواد شیمایی
۷- مقاومت این محصول در برابر ۲۳ نوع اسید خانگی
۸- دارای ابعاد و اندازه های مختلف

تنوع رنگی بالا و فینیش سطحی

این محصول با داشتن رنگ های متفاوت از رنگ های سفید،خاکستری،قهوای،مشکی،کرم و …. تمامی طیف های رنگی را پوشش می دهد،این محصول در ۱۲ رنگ مختلف مات وارد بازار شده است و می توانید این محصول را برای تمامی رنگ های کابینتی که دارید ترکیب کنید، و بهترین نتیجه را بگیرید.از نظر فینش سطحی مارمونایت به ۴ دسته تقسیم میشود،که عبارتند از ابریشمی،بتنی،آتشفشانی و سنگی می باشد.

کاربرد مارمونایت

از مهم ترین کاربرد های  مارمونایت هم برای این موضوع تولید شده ایت استفاده در صفحه کابینت می باشد .مارمونایت با قابلیت ابزار خوری و همچین داشتن شیت های aوb که علت داشتن این دو مدل شیت داشتن اجری بوک مچ می باشد می توانید برای تمامی مدل های کابینت،مدرن،کلاسیک،نئوکلاسیک مورد استفاده قرار دهید. از دیگر کابرد های این محصول می توان به استفاده در رستوران ها ،کافه ها و غذا خوری اشاره کر مارمونایت با داشتن ویزگی آنتی باکتریال بودن کاملا مناسب استفاده می باشد.از دیگر مکان مورد استفاده از این محصولمی توان به استفاده در سرویس های بهداشتی و همچنین پشت تی وی و …. اشاره کرد.این محصول با ویؤگی های منحصر به فردی که دارد می توانید به راحتی در تمامی محیط های  اخلی مورد  استفاده قراردهید.

ابعاد اسلب های مارمونایت :

مارمونایت در زمان ورود به بازار در ابعاد ۳۶۸*۷۶ در ضخامت ۱۲ میلی متر عرضه شد پس از مدتی اندازه ۱۰۰*۳۰۰ سانتیمتر وارد بازار کرد تا بتوانید این محصول برای کانتر تاپ مورد استفاده قرار دهید.پس از استقبال از این محصول و کیفیت مناسب این محصول مارمونایت تصمیم گرفت سایز اسلب این محصول را نیز وارد بازار کشور بکند اسلب مارمونایت در ابعاد ۳۲۰*۱۳۰ سانتی می باشد که می توانید به راحتی برای جزیره های بزرگی که دارید مورد استفاده قرار هید.مارمونایت در ضخامت ۳ میلی متر برای بین کابینتی نیز تولید شده است و میتوانید این محصول با یمت بسیار کمتر برای بین کابینتی نیز مورد استفاده قرار دهید.

روش نصب مارمونایت :

مارمونایت را می توانید به راحتی و با استفاده از ابزار نجاری برش دهید یکی از ویژگی های مارمونایت سهولت در اجرا می باشد.ابزار این محصول را هم میتوانید به راحتی با استفاده فرز اجرا کرد.می توان گفت مارمونایت را می توانید به راحتی با استفاده از ابزار نجاری،فرز اماده کنید و تحویل به مشتری بدهید.به زبون دیگه این سنگ مانند کورین اجرا می شود.

معرفی شرکت مارمونایت و مزایا و معایب کورین مارمونایت

مارمونایت چیست؟

مارمونایت ضخامت ۱۲ میلی متری دارد.۱۱ میلی  متر این محصول از کورین و یک میل آن کوارتز می باشد.

 بهترین رنگ های مارمومایت چیست؟

از بهتری کد ها و رنگ های مارمونایت می شودبه پاندا،مارکینا و همچنین پیترا گری اشاره کرد که زیبایی بی نظیری به خانه شما میدهد.

منبع : کابین نت