1. خانه
  2. مقالات
  3. کمد دیواری کلاسیک سفید
کمد دیواری کلاسیک سفید-آیین کابینت

کمد دیواری کلاسیک سفید

کمد دیواری کلاسیک سفید،یکی از زیباترین و جذاب ترین نوع سبک کلاسیک است که مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم راجب رنگ سفید که پر طرفدار ترین رنگ مورد استفاده در کمد دیواری کلاسیک می باشد صحبت کنیم .یکی از خوبی های استفاده از رنگ سفید این می باشد که کاملا تمامی سلیقه ای که در طراحی و دیزاین انجام داده اید  را می توانید به راحتی ببنید. از مهم ترین نکاتی که می بایست در این طراحی رعایت شود بودن نظم و تقارن،استفاده از ابزار و منبت های خاص و خیلی از موارد دیگر که میتوانید با استفاده از این قواعد به بهترین شکل ممکن اشاره کرد. نکته طلایی در کلاسیک این می باشد که بهتر است زمانی که دکوراسیون کلی خانه شما نیز کلاسیک است از این مدل استفاده کنید اما اگر به این شکل نمی باشد بهتر است  وسایلی مثل تخت، میزآرایش، کنسول و آیینه طرح کلاسیک داشته باشد. در ادامه مطلب همراه کارشناسان آیین کابینت باشید تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

کمد دیواری سفید کلاسیک ساده-آیین کابینت

بهتر است قبل از شروع مقاله به مواردی اشاره کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

یکی از مهم ترین عامل هایی که باید در این طراحی توجه کرد این می باشد که اتاق شما متراژ مناسبی داشته باشد تا بتوانید زیبایی و جلال این شکل از طراحی را انتقال دهید. از دیگر موارد مهم داشتن نور طبیعی مناسب می باشد به عنوان مثال داشتن پنجره بزرگ که زیبایی بسیار زیادی به طراحی شما می دهد اما این موضوع را می توانید با استفاده از نور های مصنوعی  جبران کرد. در ادامه برخی از مدل های کمد دیواری کلاسیک سفید را می بینیم و اطلاعات جامعی در مورد هر تصویر به شما می دهیم .همراه ما باشید.

کمد دیواری کلاسیک سفید و طلایی-آیین کابینت

کمد دیواری کلاسیک سفید و طلایی

در عکس بالا میتوانید ببنید که یک طراحی کلاسیک با رعایت تمامی قواعد به چه شکل در می آید. در این مدل می توانید استفاده از آیینه کاری، لوستر، نوپردازی و استفاده از سنگ طبیعی در کف اشاره کرد. خوب برویم طراحی بالا  مقداری توصیف کنیم. در قسمت بالای کمد دیواری را میتوانید ببیند که از درب ها با اندازه یکسان در سمت چپ قرار گرفته و در قسمت رو برو درب های کوچک با انداره یکسان اشاره کرد. در قسمت بعدی می شود به دستگیره های طلایی اشاره کرد. در قسمت بعدی می شود به منبت و ابزارهای استفاده شده در ستون و سرستون اشاره کرد. از مهمترین نکته ای که می شود به آن اشاره کرد استفاده از ابزار طلایی می باشد. از دیگر موارد می شود به اجرای آیینه کاری در جلوی کمد اشاره کرد تا فضای محدود اتاق را بزرگتر نشان داده شود. نورپزدازی در تمامی قسمت هایس که آویز های لباس قرار دارد مشاهده می کنید.میشه گفت یکی از زیباترین طراحی ها در سبک کلاسیک می باشد.

کمد دیواری کلاسیک سفید شیک-آیین کابینت

کم دیواری کلاسیک سفید و طلایی شیک

در این عکس هم می توانید یک کمد دیواری کلاسیک رنگ سفید را ببنید که کاملا تبدیل به کلوزد روم شده است. در قسمت سقف می توانید ببنید که استفاده از تابلو ها و لوستر مشکی جذابیت بی نظیری به این قسمت داده است.در قسمت بعد میتوان به استفاده از میز در وسط اتاق اشاره کرد که هم جای نشستن دارد و هم درب های کمدی دارد که می توانید برای چیدن وسایل از آن استفاده کرد.در قسمت چپ جایی که کفش ها قرار دارد از نورپردازی استفاده شده است که با رنگ های مختلف کفش ها زیبایی بی نظیری به این قسمت از اتاق داده است. در این طراحی هم میتوانید ببنید رنگ طلایی مکمل خوبی برای رنگ سفید می باشد و احساس سلطنتی بودن را به راحتی به شما انتقال می دهد.

در طراحی کلاسیک بالا می توانید ببنید شاخص ترین بخش استفاده از آینه ها با ارتفاع زیاد می باشد. در این طراحی استفاده ستون های گرد را می بینید که با استفاده از طرح گچ بری انجام شده است. در قسمت بعد می شود به داشتن چهار چوب درب ها اشاره کرد. زمانیکه قسمت بالای تصویر را می بینید لوستر هایی بسیار جذاب با استفاده از ویزگی تقارن در سقف ایجاد شده است. در قسمت بعد می توان به دستگیره طلایی و سفید که از جنس فلز و چینی است اشاره کرد که زیبایی بی نظیری به طراحی داده است. در قسمت کف هم از سرامیک ها در اندازه های کوچک که زیبایی بی نظیری با چینش خاص به محیط اتاق داده است .

میشه گفت تصویر بالا جزو بهترین طراحی ها در سبک کلاسیک می باشد. استفاده از لوستر، سقف شیشه، فرش ایرانی و میز وسط اشاره کرد در ادامه تک تک جزییات رابررسی می کنیم. اولین نکته ای در این طراحی جلب توجه می کند سقف شیشه ای می باشدکه نور را ازخود رد می کند . نور طبیعی یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی کلاسیک می باشد. در نور پرداززی این طراحی علاوه بر سقف شیشه ای و پنجره از نور های مصنوعی نیز  در قسمت آویز های لباس استفاده شده است. در طراحی بالا به هیچ عنوان از درب استفاده نشده است.

به صورت کلی در طراحی بالا می توانید ببنید مهم ترین فاکتور حفظ تقارن و تعادل و همچنین استفاده از منبت و ابزار واستفاده از ستون ها و سرستون اشاره کرد. یکی دیگر از مواردی که رعایت شده استفاده از یک نوع میز در وسط اتاق قرار دارد تا بتوانید به راحتی لباس خود را انتخاب کنید از موارد بعدی میشود استفاده از آیینه در تمامی طراحی اما بیشتر می توان گفت از آینه های استفاده شده است که ارتفاع زیادی دارد.

هر کدام از طراحی ها بالا علاوه بر زیبای معیابی نیز دارد که باید به آن ها نیز اشاره شود. از مهمترین معایب می توان به نظافت و تمیز کاری سخت گفت علت این موضوع هم داشتن منبت و ابزار می باشد.یکی دیگر از معایب می توان به خط و خش پذیری  اشاره کرد.
در سبک کلاسیک میتوانید هم از متریال چوب و هم از ام دی اف استفاده کنید.استفاده از چوب درست است معایب زیادی ارد اما زیبای و انرژی مثبتی که دارد مابقی معایب آن را پوشش می دهد .اگر می خواهید از سبک پولیشی استفاده کنید بهتر است از متریال ام دی اف استفاده کنید چون هیچگونه پترن،رگ و ریشه ندارد و این موضوع باعث می شود هزینه رنگ کمتری شما بپردازید . از مهم ترین ویژگی های ام دی اف می شود به داشتن هزینه پایین نسبت به چوب می باشد.
در آپدیت بعدی این مقالعه عکس های بیشتری از این سبک برای شما می گذاریم تا آشنایی بیشتری با این سبک پیدا کنید

Telegram
WhatsApp