1. خانه
  2. مقالات
  3. کمد دیواری مدرن دخترانه
کمد دیواری مدرن دخترانه-آیین کابینت

کمد دیواری مدرن دخترانه

کمد دیواری مدرن دخترانه،همانطور که در مقالات کمد دیواری صحبت کردیم انواع سبک های کمد دیواری مدرن مدل های مختلفی دارد که میتوانید طبق نیازی که دارید از آن استفاده کنید. در کمد دیواری مدرن رنگ بندی مختلفی وجود دارد که دختران عزیز می توانند آنرا برای اتاق خواب خود انتخاب و استفاده کنند. مدل های کمد دیواری مدرن دخترانه را می شود به چند دسته تقسیم کرد: کودکان، نوجوانان ،جوان ها که هر کدام در انتخاب رنگ و مدل سلیقه های مختلفی دارند. در این مقاله قصد داریم پر طرفدارترین رنگ ها و مدل های مدرن را برای شما عزیزان توضیح بدهیم تا انتخاب راحتی داشته باشید با کارشناسان آببن کابینت همراه باشید.

کمد دیواری مدرن دخترانه نوزاد

کمد دیواری مدرن دخترانه نوزاد

در تصویر بالا  یک طراحی اتاق خواب نوزاد را مشاهده می کنید . متراز این اتاق به نسبت بزرگ می باشد و از رنگ محور صورتی برای دکوراسیون کلی این اتاق استفاده شده است. از آنجا که نوازاد وسایل خورده ریز زیاد دارد نیاز دارد که کمد دیواری  و همچنین کشو های زیادی داشته باشید در تصویر بالا به خوبی این امر مشخص می باشد. در قسمت بعد می توان به پرده های صورتی و دستگیره ها اشاره کرد. در این طراحی مکمل رنگ صورتی سفید می باشد.

حتما بخوانید: کمد دیواری

کمد دیواری مدرن دخترانه نوجوان بنفش

کمد دیواری مدرن دخترانه (نوجوان)

در این طراحی می توانید ببنید که از ترکیب رنگ بنفس و سفید استفاده شده است این کمد دیواری برای سنین نوجوانی می باشد . همانطور که در عکس هم مشخص می باشد سمت راست جای آویز لباس در وسط تصویر درب کمدی و همچنین کشو ها را مشاهده می کنید در سمت چپ تصویر هم جای اکسسوری ها و همچنین کفش ها می باشد. در این طراحی آن چیزی که واضح می باشد .رنگ اتاق می باشد .به نظر شما می دانید علت این موضوع چه می باشد؟ رنگ سفید مورد استفاده در کمد دیواری را می توان با هر رنگی که شما در آینده در ذهن خود دارید ترکیب کنید .چون ساخت و تولید مصنوعات چوبی امری تخصصی می باشد اما رنگ کردن اتاق به راحتی انجام می شود. پس بهتر است زمانی که رنگی را در ذهن داریم تا جایی که امکان دارد قسمت های تغییر دهیم که خودمان بتوانیم کار های آنرا انجام دهیم تا هم در هزینه ها  و هم در زمان صرفه جویی کنیم.

حتما بخوانید: کمد دیواری کلاسیک

کمد دیواری مدرن دخترانه

کمد دیواری مدرن دخترانه (جوان)

در این طراحی یک کلوزد روم را مشاهده می کنید که برای سنین جوان به بالا می باشد. همانطور که می بینید از رنگ سفید در این طراحی و دیزاین استفاده شده است. در سمت چپ می توانید آینه و میز آرایش را مشاهده کنید .در قسمت رو به رو هم رگال های لباس قرار گرفته است. در همان قسمت  میتوانید جای کفش ها را مشاهده کنید در سمت چپ هم کشو ها قرار گرفته است که میتوانید هر چیزی را که تمایل ندارید در دید باشد در آنجا قرار دهید. در سمت راست هم دوباره رگال و کشو برای لباس تکرار شده است. در وسط هم یک مبل قرار گرفته که میتوانید ست روز خود را انتخاب کنید.

حتما بخوانید: کمد دیواری نئوکلاسیک

کمد دیواری مدرن دخترانه آبی

کمد دیواری مدرن دخترانه (جوان)

در این طراحی می توانید مشاهده کنید سمت راست ورودی اتاق یک کمد دیواری بسیار مفصلی قرار گرفته. طراح در این اتاق از رنگ تیره سرمه ای استفاده کرده است . علت این موضوع هم می تواند میزان نور وردی طبیعی در اتاق می باشد . در قسمت بعدی تصویر به دستگیره ها می رسیم که یک رنگ کرم یا قهوای دارد. استفاده از درب های کمدی بلند در دو طرف و استفاده از درب های کوتاه در قسمت میانی طراحی و همچنین کشو های بسیار زیاد در وسط گفت. مهم ترین رنگ های مورد استفاده در این طرح سفید ،خاکستری،کرم می باشد.

حتما بخوانید: کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری مدرن دخترانه جوان

در تصویر بالا می توانید یک طراحی بی نظیز را ببنید .از مهم نکات این طراحی مخفی بودن میز آرایش و همچنین استفاده از خظ موازی هم در کف و هم در درب های کمد دیواری اشاره کرد. در این طراحی از ام دی اف های خام استفاده شده است تا بتواند یک سری خط های موازی بر روی درب ایجاد کنند .بعد از آن هم میتوان به استفاده از رنگ سفید پولشی برای سطح ام دی اف اشاره کرد. همچنین هماهنگی پارکت کف با درب ها زیبایی بی نظیری به خانه داده است.

کمد دیواری مدرن دخترانه قرمز

در تصویر بالا می توانید ببنید رنگ قرمز در محوریت قرار گرفته و رنگ سفید به عنوان مکمل این رنگ می باشد. همیشه استفاده از رنگ قرمز در تمامی سطوح انرژی بالایی به ما انتقال می دهد و رنگ سفید که در تضاد با قرمز می باشد می تواند مکمل خوبی برای هر طراحی باشد. در قسمت راست میتوانید تخت خواب و همچنین یک درب کمدی را ببنید و استفاده از کشو در زیر پنجره روبرو که یک قاب سفید رنگ در دور آن می باشد باعث ورود نور طبیعی میشود. در سمت چپ تصویر یک میز کار کوچک و در بالای آن کمد ها قرار دارد تا بتواند کتاب یا هر وسیله دیگر بر داخل آن قرار دهند .

منتظر عکس های جدید ما باشید

Telegram
WhatsApp