1. خانه
  2. مقالات
  3. بهترین رنگ های کابینت ممبران
بهترین رنگ های کابینت ممبران-کابین نت

بهترین رنگ های کابینت ممبران

بهترین رنگ های کابینت ممبران،یکی از پر طرفدارترین مدل های کابینت در سبک کلاسیک ممبران می باشد. در این کابینت از ام دی اف های خام استفاده می شود و همچنین روکش پی وی سی. ممبران به علت داشتن هزینه کم و شباهت زیاد به کابینت های طرح چوب محبوبیت زیادی در بین مشتریان عزیز برخوردار می باشد. امروز می خواهیم در مورد بهترین رنگ های کابینت ممبران با شما عزیزان صحبت کنیم و بگویم کدام رنگ ها از طرف مشتریان بیشترین انتخاب را داشته اند و همچنین جدیدترین رنگ های این مدل چیست؟ یا اینکه بهتر است از چه رنگ های برای این کابینت مورد استفاده قرار دهیم تا به بهترین نتیجه ممکن برای آشپزخانه خود برسیم با کارشناسان آیین کابینت همراه باشید.

قبل از شروع مقاله بهتر است نکات زیر را بدانیم:

برای زیباتر شدن آشپزخانه فقط و فقط رنگ کابینت نیست که میتواند به شما عزیزان کمک کند. میشه گفت انتخاب درست رنگ بین کابینتی، صفحه کابینت، رنگ کف و همچنین سقف باعث می شود دست به دست هم به دکوارسیون آشپزخانه شما کمک کند. یک مثال برای شما بزنم ،فرض کنید شما برای هارمونی از رنگ های قرمز ، طرح چوب و زرد استفاده کنید!!!!! ایا به نظر شما ترکیب مناسبی می باشد؟ خیر این هارمونی رنگ فقط فقط باعث از بین رفتن هزینه و وقت شما می شود. پس بهتر است برای خودمان بهترین انتخاب را داشته باشیم تا به نتیجه مثبتی برسیم. پس برای داشتن یک آشپزخانه زیبا تمامی اجزا بایستی از نظر رنگی با یکدیگر هارمونی داشته باشند تا از نتیجه بدست آمده لذت ببریم.

بهترین رنگ های کابینت ممبران

شاید اگر بخواهیم به این سوال جواب بدهیم کمی خود خواهانه باشد چون هر شحصی سلیقه خواص خودش را دارد و بایستی برای آن احترام قائل شد. اما همیشه باید این موضوع را در ذهن خود داشته باشیم زمانی اجزای اصلی مثال کابینت، کمد دیواری، دیوار ها و … طراحی میکنیم از رنگ هایی استفاده کنیم که به راحتی با تعویض وسایل آن قسمت از خانه هارمونی داشته باشد. تنها دلیل این جمله این می باشد که هر چقدر هم طراحی شما زیبا و با شکوه باشد یک زمانی از آن خسته می شوید و نیاز به تنوع دارید . پس بهتر است در قسمت های اصلی خانه از رنگ های حنثی مثل طوسی، سفید، مشکی، کرم استفاده کنیم. یا میشه این موضوع را به زبان ساده تر گفت بهترین حالت ممکن استفاده از رنگ های پایه می باشد تا بتوانیم از طریق اجزا کوچک مثل دکوری ها ،گل ها و … زیبایی بی نظیری برای محیط خود درست کنیم.
اگر بخواهیم از دید مشتری و کارفرما نگاه کنیم رنگ های سفید، سفید صدفی، قهوه ای طرح چوب، کرم طرح چوب رنگ روشن، شرابی جزو پر طرفدار ترین رنگ در کابینت ممبران میباشد. اما همیشه بهترین گزینه برای انتخاب رنگ رسیدن به هارمونی مناسب و همچنین کمک گرفتن از دکوراسیون کلی خانه می باشد تا به یک زیبایی و تعادل بی نظیری برسیم.

حتما بخوانید: دستگیره کابینت ممبران

کابینت ممبران سفید-آیین کابینت

کابینت ممبران سفید

یکی از پر طرفدارترین رنگ های مورد استفاده در ممبران سفید می باشد. سفید علاوه بر این که تمامی جزیئات که در کابینت خود بکار بردید نشان می دهد بلکه نماد پاکی و تمیز بودن نیز می باشد . به نظر مهم ترین نکته در هر چیزی انتقال بهترین حس در نگاه اول می باشد. هر چه در نگاه اول کابینت ما با نظم تر و مرتب تر باشد حس اولیه بهتری به ما می دهد. رنگ های روشن مثال رنگ سفید باعث می شود این حس به راحتی در نگاه اول به ما منتقل شود. یکی دیگر از دلایل که این رنگ طرفداران بسیاری دارد این می باشد که فضا هایی از این رنگ استفاده می کند که باعث می شود محیط ما بزرگتر نشان داده شود. از دیگر محاسن این رنگ میشه به زمانی که محیط آشپزخانه شما کم می باشد میتوانید ازاین رنگ به راحتی استفاده کنید همچنین رنگ سفید نورپردازی راحتری هم نسبت به مابقی رنگ ها دارد می تواند با چند هالوژن و لوستر به یک نتیجه مناسب باکمترین هزینه و زمان برسید.

کابینت ممبران طرح چوب-آیین کابینت

کابینت ممبران طرح چوب قهوه ای

یکی دیگر از رنگ هایی که حس چوب را به شما عزیزان انتقال می دهد. استفاده از روکش پی وی سی طرح چوب می باشد. روکش های پی وی سی طرح چوب کاملا شبیه به چوب می باشد و کاملا حس چوب را به شما عزیزان انتقال می دهد. اگر بخواهیم از خصوصیات رنگ قهواه ای به شما عزیزان بگوییم میشه گفت این رنگ جزو خانواده رنگ های گرم می باشد و فضایی که با استفاده از این رنگ درست می کنید باعث می شود صمیمت بیشتری در بین اعضای خانه ایجاد کند. از بهترین رنگ های طیف رنگ قهواه ای که طرفداران بسیاری دارد  میشه فندوقی، شکلاتی، نشکافه ای اشاره کرد. نکته مهم در استفاد از رنگ های تیره در کابینت این می باشد که علاوه بر فضای بزرگ ،نور طبیعی مناسبی نیز داشته باشیم. درست است طرح های رنگ چوب زیبایی بسیار زیادی به ما می دهد اما باید در نظر داشته باشیم هر رنگی نیاز به عواملی دارد که بهترین حالت ممکن خود را به شما عزیزان ارائه کند.

حتما بخوانید: کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران بژ-آیین کابینت

کابینت ممبران رنگ بژ

یکی دیگر از رنگ های پر طرفدار در کابینت رنگ بژ یا همان کرم می باشد. این رنگ حس سلطنتی بودن و زیبایی را به صورت کامل به ما انتقال می دهد.این رنگ جزو رنگ های کرم در طیف های رنگ گرم قرار می گیرد. از رنگ کرم یا همان بژ را می توانید برای آشپزخانه با متراژ کم نیز استفاده کنید . رنگ کرم میتواند با رنگ های مختلف ترکیب کنید معروف ترین ترکیب رنگی را می توان به کرم و طلایی ، بژ و طلایی اشاره کرد. که زیبایی بی نظیری به ما می دهد. یک نکته راجب این سبک بگیم که این طراحی خیلی شبیه به طرح کلاسیک یونانی می شود.

کابینت ممبران رنگ طوسی(خاکستری)

دیگر رنگ خنثی که میتوان برای کابینت خود مورد انتخاب دهیم طوسی می باشد این رنگ کاملا میتواند خود را با مابقی رنگ ها هم نشین کند و دست شما برای خرید اجزا با رنگ های دیگر باز بگذارد. همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردم . زمانی که اجزای اصلی خانه را انتخاب می کنیم بایستی سعی کنیم از رنگ ها و مدل هایی استفاده کنیم که زمانیکه وسایل را عوض کردیم نگران هارمونی آن نباشیم. رنگ طوسی هم مناسب برای آشپزخانه هایی با متراژ بالا و هم متراژ کم کاربرد دارد .

کابینت ممبران رنگ سبز

از دیگر رنگ هایی که طرفدار بیشماری دارد سبز می باشد. سبز با اینکه رنگ بسیار تند و تیزی در طراحی می باشد اما استفاده از آن می تواند سر زندگی و همچنین زیبایی بی نظیری به محیط شما بدهد فرض کنید شما از یک رنگ سبز بسیار خاص استفاده کرده اید و صفحه کابینت از رنگ سفید رگه دار زدید بعد از پایان پروژ متوجه می شوید رنگ سبز چگونه در خانه شما  جذابیت ایجاد کرده است.

نکات:
حتما برای انتخاب رنگ به موارد زیر توجه کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
در نظر گرفتن متراژ محیط در انتخاب رنگ بسیار موثر است .
میزان نور ورودی طبیعی از طرق پنجره و یا تراس .
توجه به دکوراسیون کلی خانه .

Telegram
WhatsApp